Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Kategoria: Wydarzenia

Od 11 do 15 sierpnia 2019 roku odbywały się w Zakopanem Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Była to jubileuszowa – dziesiąta już edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które każdego roku przyciąga do polskiej stolicy Tatr tysiące turystów.

Jak co roku o tej porze na Podhalu odbywa się wiele interesujących eventów, jednak to właśnie ETPR zyskały sobie miano imprezy kultowej. Dzięki zaproszeniu otrzymanemu od organizatora – Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury - mieliśmy przyjemność współtworzyć wydarzenie wyjątkowe, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem odwiedzających je gości.

Teren targów podzielony został na cztery strefy: rolno-spożywczą, kosmetyczną, rękodzieła i gastronomiczną, dzięki czemu każdy bez trudu mógł znaleźć interesującą go ofertę.

Nasze stoisko odwiedzili goście, którym działalność spółki POLSKIE TATRY S.A. jest już dobrze znana. Nie zabrakło jednak również wizyt osób, które zetknęły się z nami po raz pierwszy. Wszystkie te spotkania były dla nas miłym doświadczeniem.

Rekomendacje

Partnerzy